top of page

Media o nasCo piszą o nas w prasie? Gdzie można posłuchać naszych autorów? W jakiej sprawie zabrali głos? Jak komentowane są nasze książki? Informujemy Was o tym, co nowego słychać w mediach o Szczelinach.
Gazeta Wyborcza, Najlepsze okładki 2022. W tym roku mało czym nas zaskoczyły, ale są rodzynki

01.12.2022


Okładki naszych książek autorstwa Łukasza Piskorka zostały wyróżnione w zestawieniu najlepszych okładek 2022 roku. "Jest w tym projekcie elegancka prostota i nawiązanie do dobrych tradycji polskiego projektowania graficznego" - można przeczytać w odniesieniu do okładki "Indii. Kraju miliarda marzeń" czy "Ameryki. Domu podzielonego.


Całe zestawienie znajdziecie tutaj: https://bit.ly/3XTfdVWMichał Lubina w Kulturze na co dzień

29.11.2022


Na antenie Radia Kraków Kultura Michał Lubina rozmawiał z Jackiem Bańką o swojej najnowszej książce "Niedźwiedziu w objęciach smoka".


Podcastu posłuchacie tutaj: https://bit.ly/3P0h0UT
Michał Lubina w Co dalej?

29.11.2022


Michał Lubina gościł w programie TVP razem z Grzegorzem Kuczyńskim. Dyskutowali o tym, jak w przyszłości mogą wyglądać relacje polsko-chińskie.


Program możecie obejrzeć tutaj: https://bit.ly/3P3mrTe
Poranek Radia TOK FM, Przemoc fizyczna kryminalizowana, a seksualna wciąż nie

20.11.2022


W weekendowym wydaniu programu Poranek Radia TOK FM Weronika Rokicka rozmawiała z Anną Piekutowską o Indiach i jej nowej książce "Indie. Kraj Miliarda Marzeń".


Rozmowa dostępna jest tutaj: https://bit.ly/3FlNo0X
Recenzja Węgier na nowo w Dzienniku Gazecie Prawnej

14.11.2022


"Czy można zaprogramować narodową tożsamość i idealnego obywatela? Brzmi diabolicznie, ale nie jest niemożliwe, co od kilkunastu lat udowadnia Viktor Orbán. Co i dlaczego wydarzyło się na Węgrzech wyjaśnia w swojej książce Dominik Héjj. Powinno się ją czytać w Polsce obowiązkowo." - pisze Lidia Raś o jednej z pierwszych wydanych przez nas książek.


Całą recenzję znajdziecie tutaj: https://bit.ly/3VKPSeH

Commentaires


bottom of page