top of page

Media o nasCo piszą o nas w prasie? Gdzie można posłuchać naszych autorów? W jakiej sprawie zabrali głos? Jak komentowane są nasze książki? Informujemy Was o tym, co nowego słychać w mediach o Szczelinach.
Polskie Radio 24, Rosja młodszym bratem Chin. Lubina: Azja Środkowa będzie teraz chińsko-rosyjskim kondominium politycznym

5.12.2022


W rozmowie z Antonim Opalińskim Michał Lubina wyjaśnia, jak Rosja stała się młodszym bratem Chin oraz jak doszło do zmiany z rosyjsko-chińskiego kondominium politycznego na chińsko-rosyjskie.


Rozmowy możecie posłuchać tutaj: https://bit.ly/3HljNpR
Polityka, Odłożona nowa wielka gra. Azja Środkowa

2.12.2022


Jak Azja Środkowa wpisuje się w schematy kolonialne? Czym różnią się chiński i rosyjski paternalizm wobec tego regionu? Jeśli jeszcze nie mieliście w rękach książki Michała Lubiny "Niedźwiedź w objęciach smoka", w udostępnionym przez "Politykę" fragmencie znajdziecie odpowiedzi na te pytania.


Fragment przeczytacie tutaj: https://bit.ly/3FCG01y
Rozmowa z Dominikiem Héjjem w Biznes Alert

7.12.2022


Węgry, praworządność, Unia Europejska, Krajowy Plan Narodowy i inflacja - to słowa klucze, wokół których toczy się rozmowa Marii Andrzejewskiej i Wojciecha Jakóbika z Dominikem Héjjem. Politolog wyjaśnia ostatnie wydarzenia oraz napięcia na linii Węgry-UE.


Rozmowę przeczytacie tutaj: https://bit.ly/3iPFbJP

Comments


bottom of page