top of page

Media o nas
Co piszą o nas w prasie? Gdzie można posłuchać naszych autorów? W jakiej sprawie zabrali głos? Jak komentowane są nasze książki? Informujemy Was o tym, co nowego słychać w mediach o Szczelinach.Radio RMF 24, Kohut: Europa potrzebuje obecności Stanów, Stany potrzebują silnej Europy

6.02.2023


"Okres, w którym Stany mogły pretendować do roli światowego policjanta czy pilnującego porządku w każdym zakątku żandarma, minął. Nie ma powrotu do modelu znanego nam z lat 90. i wczesnych 2000., czyli czasów Clintona i młodego Busha. Nie dlatego, że Stany są jakimś stetryczałym dziadkiem, zapominającym w którą stronę iść, ale z uwagi na zmianę całej światowej układanki." - mówi Andrzej Kohut.


Więcej na temat obecnej pozycji Stanów Zjednoczonych, ich podejścia do wojny w Ukrainie oraz potencjalnego powrotu Donalda Trumpa do Białego Domu możecie dowiedzieć się z jego rozmowy z Michałem Banasiakiem.


Całą rozmowę znajdziecie tutaj: https://bit.ly/40LdXFF
Poranek Radia TOK FM, "Zwycięstwo moralne może się przerodzić w realną wygraną, ale moralna przegrana - nigdy"

9.02.2023


Komentarza Andrzeja Kohuta do bieżących wydarzeń możecie także posłuchać w Poranku TOK FM prowadzonym przez Karolinę Lewicką.


Audycji możecie posłuchać tutaj: https://bit.ly/3xlfKUd
Klub Jagielloński, Rosja stawia na Chiny. Wspólnie sądzą, że Zachód blokuje ich rozwój

9.02.2023


Jak wygląda zbliżenie Rosji i Chin? Dlaczego Niedźwiedziowi nie przeszkadza dominująca pozycja smoka? Czy sytuacja Tajwanu jest analogiczna do Ukrainy? Jaką rolę odgrywają Stany Zjednoczone wobec rosyjsko-chińskiej przyjaźni? Odpowiedzi na te i więcej pytań znajdziecie w rozmowie Tymoteusza Jagielskiego z Klubu Jagiellońskiego z profesorem Michałem Lubiną.


Całą rozmowę przeczytacie tutaj: https://bit.ly/3jQgsG8
Do Rzeczy, Czy Putin to Rosja, czyli kto zagospodaruje rosyjską pustkę duchową?

5.02.2023


"Putin to Rosja, a Rosja to Putin." - co na ten temat sądzi Michał Lubina? Odpowiedź znajdziecie w jego rozmowie z Tomaszem Kolankiem dla "Do Rzeczy".


Znajdziecie ją tutaj: https://bit.ly/3YJhene留言


bottom of page