top of page

Media o nasCo piszą o nas w prasie? Gdzie można posłuchać naszych autorów? W jakiej sprawie zabrali głos? Jak komentowane są nasze książki? Informujemy Was o tym, co nowego słychać w mediach o Szczelinach."Niedźwiedź w objęciach smoka" Michała Lubiny nominowany do nagrody im. Marcina Króla

15.02.2023


Fundacja Batorego ogłosiła nominacje do tegorocznej nagrody im. Marcina Króla. Wśród 20 pozycji znalazła się jedna z naszych książek - "Niedźwiedź w objęciach smoka" Michała Lubiny.


Nagroda im. Marcina Króla przyznawana jest co roku od roku 2022 za najlepszą książkę z dziedziny historii idei i badań nad przyszłością, filozofii i myśli społecznej i politycznej, refleksji nad cywilizacją i kulturą, wprowadzającą nowe idee, koncepcje czy sposoby myślenia.


Listę nominowanych książek znajdziecie tutaj: https://bit.ly/3IcHwaR
Tydzień z Dominikiem Héjjem


Węgry jako mediator pokoju, wizyta Pétera Szijjártó w Mińsku a może czystki w węgierskiej armii? Ostatni tydzień obfitował w wiadomości płynące z Węgier i o Węgrzech, a tym samym w materiały medialne związane z autorem "Węgier na nowo". Komentarze Dominika Héjja do najnowszych wydarzeń znajdziecie tutaj:


TOK FM, Péter Szijjártó z wizytą w Mińsku - "Kolejne uderzenie retoryczne w USA i Zachód"

Rozmawia Jakub Janiszewski

14.02.2023TOK FM, Węgry chcą być "mediatorem pokoju" między Ukrainą a Rosją. Ekspert ocenia: Całkowita dyskwalifikacja

Alina Malinowska

15.02.2023Dziennik Gazeta Prawna, Orbán "gotowy na wszystkie scenariusze"

Dominik Héjj

17.02.2023Poranek Wirtualnej Polski. Pasmo publicystyczne

Rozmawia Mateusz Ratajczak

16.02.2023


Comments


bottom of page